Планування, розробка та масштабування вашого електронно-комерційного бінесу за допомогою Magento

Ми все з'ясуємо. Зв’яжіться з нами, і ми вирішимо ваші проблеми та забезпечимо зростання!

Зв'язатися з нами
  • Розробка користувацьких розширень Magento"
  • Індивідуальна розробка Magento"
  • Підтримка Magento"
  • Дизайн Magento"
  • Magento SEO"
  • Інтеграція Magento"
  • Оптимізація швидкості Magento"

Отримайте широкий спектр послуг

Завдяки природі Magento з відкритим початковим кодом і тисячами доступних розширень створити надійний інтернет-магазин ніколи не було так просто. Велика кількість сторонніх інтеграцій допоможе вам збирати онлайн-огляди, захищати інформацію про клієнтів, створювати соціальні підтвердження та забезпечувати найкраще обслуговування клієнтів. Завершіть паперову роботу за допомогою кількох інструментів обліку, таких як Quickbooks, Zoho, SAP, Sage, Deltek. Декілька способів оплати, такі як Paypal, Apple Pay, Google Wallet, зроблять покупки ще простіше для ваших клієнтів. Доставте своїм клієнтам найкращий досвід для досягнення ваших цілей у галузі електронної комерції.
Magento Дизайн
Індивідуальна розробка Magento
Розробка користувацьких розширень Magento
Інтеграція Magento
Оптимізація швидкості Magento
Підтримка Magento
Magento SEO

Про нас

Ми були командою розробників Magento відтоді, як платформа з’явилася вперше в 2008 році. Зростання разом із Magento дозволило нам поглибити її процеси та стати кваліфікованими спеціалістами. Ми знаємо все про Magento і готові допомогти нашим клієнтам досягти їх бізнес-цілей
1

Результат

Ми уважні до деталей. Немає обмежень щодо кількості варіантів - результат має вирішальне значення.
2

Дизайн

Наші дизайнери розроблять креативний і сучасний дизайн для вашого бізнесу.
3

Інновації

У своїх проектах ми завжди використовуємо інноваційні методи та технології.
4

Творчість

У своїх проектах ми завжди використовуємо інноваційні методи та технології.
5

Якість і гарантія

Ми завжди створюємо продукцію високої якості та надаємо гарантію на виконану роботу.
6

Цінність

Час має найбільшу цінність. Ми не звикли його витрачати.

Команда

3new-e1578490697692
Влад
Керівник команди
19new-e1578490636157
Віктор
Magento Full Stack Developer
15new-e1578490476322
Андрій
Magento Full Stack Developer
image-3
Анна
UI/UX Дизайнер
galina-min
Галина
Magento Front-End Developer
circle-cropped-2-1
Анастасія
Менеджер проекту
circle-cropped-3
Юлія
QA

Портфоліо

Rybray
Magento 2 Унікальний дизайн Hansa Міграція Авторизація по телефону

Rybray- це найкращий риболовно-туристичний магазин Одеси. Величезний асортимент товарів від аматорського до професійного спорядження та обладнання зібрані під одним дахом на вражаючій торговій площі понад 300 м².

rybray-min
ART
Magento Електронна комерція UX + UI PHP HTML

Art-Market – найбільший спеціалізований інтернет-магазин товарів для творчості. Основна місія магазину – надати широкий вибір товарів та якісний сервіс людям з творчого середовища – художникам, скульпторам, декораторам та музикантам.

art_market-min-min
United Porte
Magento 2 Унікальний дизайн Міграція Yotpo Відгуки Оптимізація

UnitedPorte – це компанія з 25-річним досвідом продажу та виробництва міжкімнатних дверей, завдяки чому вона стала одним із найвідоміших брендів у своїй ніші. Асортимент продукції «UnitedPorte» складається із стандартних та індивідуальних продуктів: стандартні продукти, що виробляються під торговою маркою SARTODOORS TM, пропонують італійську якість, швидку доставку, оптимальну ціну та поставляються тільки з аксесуарами італійського виробництва (петлі, замки та ручки).

Screenshot_3
Foam N` More
Magento 2 PHP UX + UI HTML CSS

Foam ‘N More, Inc. – один із найбільших виробників піноматеріалів у США. Пропонує комфорт у вигляді матраців, наматрацників, подушок та поролону на замовлення з 1980 року. Foam ‘N More – це універсальний магазин для всіх ваших потреб у піні.

foamnmore-min-min
Мілітарка
Magento 2 Унікальний дизайн HTML + CSS Simple Checkout Оптимізація

Перший магазин «Мілітарка» розпочав свою діяльність у 2005 році в Києві як проста торгова точка, яких дуже багато. Тоді в їхньому асортименті були оригінальні армійські речі зі складів, які чомусь вже не підходили для українського війська і активно продавалися. Зараз «Мілітарка» – це столична мережа магазинів, власне виробництво та чотири бренди.

militarka-min-min
Ambassador
Magento 2 Geo IP HTML + CSS Global Market CRM

Амбасадор спеціалізується на постачанні продукції для проектів дизайну інтер’єру в житловому та корпоративному секторі з 2007 року. Їхній великий досвід, накопичений під час роботи над складними проектами, і досягнуті результати дали компанії потужний імпульс для активного розвитку.

ambassador-min-min
Interno
Magento Уникальный дизайн Privat Pay Google Feed Figma

Interno – інтернет-магазин м’яких меблів та товарів для сну.
Їхня місія: бути надійним помічником покупця у виборі меблів, гарантуючи при цьому високий рівень обслуговування.

interno-min-min
Filterway
Magento 2 Shipstation Унікальний дизайн HTML + CSS Оптимізація

Filterway – це добре зарекомендувана компанія з великим досвідом і фахівцями з очищення води, масла та повітря, а також басейнів, спа та іншого обладнання. Ми надаємо нашим клієнтам простий спосіб знайти фільтрувальні продукти за розумними цінами, які відповідають ринковим цінам. Наша місія полягає в тому, щоб забезпечити найвищу якість послуг і продуктів у галузі обробки води, повітря та масла. Тому завдяки нашим зобов’язанням наші клієнти можуть бути впевнені, що їхні майбутні вимоги до фільтрів будуть повністю задоволені найсучаснішими рішеннями.

filterway-min-min
Premier Pud
Magento Оптимізація Feeds LiqPay HTML + CSS

Premier Bud призначений спростити покупку будівельних матеріалів.
Вони завжди роблять все можливе, щоб ви були впевнені, що купуєте
товар з найбільш оптимальним співвідношенням ціни та якості.
Місія полягає в тому, щоб максимально спростити ваше життя при купівлі та доставці будівельних матеріалів.

p-bud-min-min
Instor Market
Magento Update Redesign Покращений фільтр Ajax Cart

Компанія ІНСТОР прагне бути провідним постачальником інноваційних рішень у галузі складської логістики. В них є досвід впровадження найсучасніших технічних рішень у галузі стелажних систем, підйомних платформ, металевих меблів, пластикових пакувальних матеріалів.

instor-min-min
Itera Group
Magento Оновлення безпеки Customizaton HTML + CSS Покращений фільтр

«Ітера Трейд» заснована в 2006 році і зараз є швидкозростаючою багатопрофільною компанією, яка уважно дотримується побажань своїх клієнтів і завжди відкрита до співпраці.

itera-min-min
Oodji
Magento Унікальний дизайн Автозавантаження зображень Multi Website HTML + CSS

Бренд Oodji спеціалізується на виробництві жіночого та чоловічого одягу, який ідеально вписується в повсякденний гардероб. Для прогулянок містом, офісних буднів, подорожей в стилі smart – в асортименті колекцій бренду легко знайти образ на будь-який випадок.

oodji-min-min
Puro Organico
Magento Redesign HTML + CSS Оптимізація Оновлення безпеки

Puro y Orgánico було створено через особисту неможливість його творців отримувати чисті олії на колумбійському ринку з високими стандартами якості та процесами, що гарантують 100% чистоту. Таким чином, Puro y Orgánico пропонує продукцію найвищої якості.

organico-min-min
EnotekaPremier
Magento Оновлення безпеки Speeding HTML + CSS Redesign

«Енотека Прем’єр» почала працювати у 2002р. У м. Земун, перша назва – «Винотека 24». Назва була змінена у 2006р. На “Енотека Прем’єр”.
Магазин донедавна знаходився в центрі міста на вулиці Strahinjića Bana, але з 2015 магазин працює тільки онлайн.
Ми були першим винним магазином у Белграді, який надав нашим клієнтам можливість замовляти вина та спиртні напої онлайн.

enoteka-min-min
MyArtigiano
Magento 2 Stripe Backend Layout

MyArtigiano – це швейцарський ринок предметів розкоші ручної роботи, перший онлайн-ринок, який курирує та продає дизайнерські товари, зроблені італійськими майстрами. MyArtigiano надає глобальну платформу для вдосконалення італійської майстерності та предметів розкоші Made in Italy.

MyArigiano-3
Zarina
Magento PHP Google Maps HTML CSS

Ювелірний Дім ZARINA – це не просто ювелірний бренд. Прикраси ZARINA – джерело сили та інструмент, що дозволяє розкрити цінність кожної жінки.

ZARINA-3

Отзывы

Мілітарка
Мілітарка
Оголошуємо подяку компанії StageM за якісне та своєчасне виконання професійних обов'язків по модернізації сайту militarka.com.ua. Спеціалісти компанії виконали всі роботи в оголошені строки та завжди були на зв'язку. Особливо відмічаємо, що StageM працювали в тому числі і з діючим ресурсом, без права зміни URL, дерева каталогу чи тривалого простою, що привело би до зменшення продажів сайту інтернет-магазину. Робота з militarka.com.ua - це приклад успішної міграції на Мадепіо 2.4.1 без втрати позицій в пошукових системах Google та Яндекс. ; Протягом всього часу робіт та понині StageM допомагає теоретично та практично, всіляко сприяючи розвитку сайта.
Прем'єр Буд
Прем'єр Буд
Замовили у 2016 році розробку інтернет магазину у компанії StageM. Нам надали детальну і професійну консультацію. Менеджер швидко знайшов з нами спільну мову, і допоміг описати всі наші ідеї. Клопітка праця, протягом 2 місяців, перетворилась у бажаний проект. В рамках проекту був розроблений швидкий експорт/імпорт товарів, синхронізація з 1C, автоматизовано обмін залишками та впроваджені специфічні вимоги по SEO. Співпраця продовжується і надалі, постійно звертаємось до команди StageM для реалізації наших нових ідей. Рекомендуємо!
Інстор
Інстор
Компанія «ІНСТОР», висловлює щиру подяку колективу компанії «StageM», за професіоналізм та високу якість робіт, які були проведені спеціалістами цієї компанії в рамках виконання поточних робіт з удосконалення нашого корпоративного сайту та за ряд виконаних нових розробок. Наразі ми продовжуємо розвивати наш сайт спільно з «StageM» і плануємо розширяти співпрацю.
Mega Muscle
Mega Muscle
Інтернет-магазин "Mega-Muscle" працює із 2009 року. Сайт відразу було створено на CMS Magento, що давало нам як переваги у функціоналі, так і проблеми із-за відсутності грамотних розробників. При редизайні (а практично створенні нового сайту) у 2016 році після невдач і непорозумінь із іншими розробниками, ми звернулися до команди StageM, що спеціалізується саме на CMS Magento. Проект підняли, доробили і запустили у дуже короткий термін. Рівнем спеціалістів задоволені. Продовжуємо співпрацю із StageM в режимі підтримки сайту і розробки нового функціоналу і надалі.
Itera Trade
Itera Trade
Ітера дуже вдячна компанії StageM за співпрацю. Зокрема, ми вдячні та хочемо відзначити рівень відповідальності та підходу до завдань, який ми помітили під час спільної роботи. Все виконано якісно та своєчасно. StageM зарекомендував себе у нас як стабільний та надійний партнер. Ми раді продовжити спільну роботу.
Interno
Interno
З командою StageM почали працювати з жовтня 2018 року, коли стала потреба оновити дизайн інтернет-магазину на CMS Magento. Наразі весь обсяг роботи виконано, результатом якої я цілком задоволений. Повністю було оновлено дизайн десктопної та мобільної версій сайту, а також ревлізовано ряд важливих функцій. Хочу подякувати команді за професійно виконану роботу та відмітити високу відповідальність (незважаючи на невеликий бюджет проекту) - працювати було дуже легко. Із задоволенням будемо продовжувати співпрацю по подальшим доробкам магазину.

Обзоры Upwork

Як працювати з нами

Ефективне спілкування
Ви поговорите з нашим спеціалістом, без посередників. Ми можемо підтримувати зв’язок, планувати та працювати в Trello, Invision, Slack, Skype та електронною поштою.
Підхід MVP
Підхід до розробки та масштабування Magento базується на методі мінімальної цінності продукту, тому ви можете швидше розвиватися та виходити на ринки.
Захоплюйся Magento
Переконайтеся, що ви працюєте з навченими та досвідченими фахівцями Magento.
Широкий спектр спеціалістів
У нас є консультанти з електронної комерції, дизайнери, фронтенд-розробники, QA та тестувальники, фахівці з UX, розробники додатків. Розробники backend та інтеграції.
Ціни нижче ринкових
Ми зацікавлені в роботі над новими цікавими проектами, тому готові запропонувати вам угоду, яка коштуватиме ваші гроші.
Подход MVP
MVP – продукт з мінімальною вартістю – це методологія управління, спрямована на те, щоб вивести інтернет-магазин на ринок у найкоротші терміни з меншим бюджетом, щоб отримати досвід та отримати зворотний зв'язок від клієнтів.
Отримайте
Безкоштовну
консультацію
Сьогодні!
Застосуйте цей купон, коли ми підготуємо вам пропозицію
Let's get in touch
What are you interested in?
Our manager will contact you soon